טיפול לייזר בפטריות ציפורניים

בדיקת מי שפיר עושים רק עם המומחים!

טיפול בלייזר הוא טכנולוגיה חדשה ומתקדמת לטיפול בפטרת ציפורניים.

מדובר בהליך חדש יחסית ויעילותם של טיפולי לייזר לפטרת ציפורניים לא הוכחה היטב.

במאמר זה, נחקור את הטיפול בלייזר בפטרת ציפורניים ונספק לך כמה תובנות לגבי איך זה עובד. אנו גם נדון ביתרונות ובחסרונות של טיפול זה כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת אם הוא מתאים לך או לא.

אנו מקווים שמאמר זה יספק לך את כל המידע הדרוש כדי לקבל החלטה נכונה לגבי הבריאות והרווחה העתידית שלך.

פטרת ציפורניים היא בעיה שכיחה הפוגעת בעד 10% מהאוכלוסייה.

זה יכול להיגרם מגורמים רבים כמו מערכת חיסון מוחלשת, פציעה או סוכרת. הזיהום מתפשט בדרך כלל באמצעות מגע עם העור או הציפורניים.

הטיפול הנפוץ ביותר בפטרת ציפורניים הוא טיפול בלייזר. טיפול זה משתמש בקרן אור עוצמתית כדי להרוג את הפטריות ולמנוע את התפשטותן לציפורניים או לאזורים אחרים בגוף. גם טיפול בלייזר כואב פחות מטיפולים אחרים ויש לו מעט תופעות לוואי.

טיפול בלייזר בפטרת ציפורניים הוא טכניקה חדשה יחסית שהוצגה בשנים האחרונות.

מדובר בטיפול לא פולשני העושה שימוש בלייזר כדי להשמיד את הפטרייה ולהיפטר ממנה לחלוטין. טיפול לייזר בפטריות ציפורניים

טכניקה זו משמשת לא רק על ציפורניים אלא גם על חלקים אחרים של הגוף, כמו ציפורניים, עור וקרקפת. עם זאת, עדיף להשתמש בו לפטרת ציפורניים מכיוון שניתן ליישם אותה בקלות בבית ואינו זקוק לציוד מיוחד.

פטרת ציפורניים היא זיהום עור שכיח שיכול להוביל לנזק חמור ולעיתים בלתי הפיך לציפורניים.

זה נגרם על ידי קבוצת פטריות הנקראות דרמטופיטים שמדביקים את מיטת הציפורן וצלחת הציפורן. התסמין השכיח ביותר הוא שינוי צבע לא תקין של הציפורן, אך הוא יכול גם לגרום לעיבוי והפרדה של הציפורן מהרקמה הבסיסית.

הטיפול במצב זה כולל תרופות מקומיות, תרופות דרך הפה, טיפול בלייזר או ניתוח. טיפול בלייזר הוא אחד הטיפולים הפופולריים ביותר מכיוון שיש לו מעט עד אין תופעות לוואי והוא הוכח כיעיל מאוד בטיפול במצב זה.

טיפול בלייזר הוא דרך מהירה ובטוחה לטיפול בפטרת ציפורניים. זוהי גם הדרך היעילה ביותר להסיר את הפטרייה מהשורש. טיפול בלייזר יכול להיעשות במשרד רופא והוא אורך כ-15 דקות בלבד.

פטרת ציפורניים היא בעיה שכיחה וקשה לטיפול.

עם זאת, טיפול בלייזר יכול לתת מענה יעיל.

פטרת ציפורניים, הידועה גם בשם פטרת ציפורניים, היא זיהום שכיח בציפורניים.

זה יכול להשפיע על הציפורניים שלך בדרכים רבות ושונות ונגרם על ידי סוגים שונים של פטריות.

התסמין השכיח ביותר של פטרת ציפורניים הוא שהציפורן הופכת מעובה, דהויה או שבירה. הציפורן עשויה גם להיות כואבת ולהתחיל להיפרד מהעור המקיף אותה. ניתן לטפל בפטרת ציפורניים בטיפול בלייזר שכן היא חודרת דרך מיטת הציפורן כדי להרוס את הרקמה התומכת בפטרייה.

Picture of ד"ר אמנון ראובן: דיקור מי שפיר
ד"ר אמנון ראובן: דיקור מי שפיר

אמנון ראובן מייסד המרכז לדיקור מי שפיר, מנהל היחידה האם והעובר במרכז. אמנון מגיע עם ניסיון עשיר של למעלה ב- 15 שנה, מנהל פורומים מקצועיים, כנסים בתחום, השתלמויות ומחקרים רבים.

תוכן עניינים - על מה דיברנו במאמר?
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!